Uživatelský účet
Přihlášení uživatele close

Zadejte prosím emailovou adresu a heslo.

E-mail:
Heslo:
Kalendář akcí
Září 2017
poútstčtsone
    13
456789
111213141517
1819202122
25262728 
Aktuálně

Do pátého ročníku s pěti týmy

21.9.2017

Do jedenáctého září se měli možnost příznivci kuželek přihlásit do letošního ročníku zuberské amatér ...

více...
Připravované akce

TJ Gumárny Zubří – TJ Valašské Meziříčí C

Kuželna - 29.9.2017

16.00 hod utkání 3. kola krajského přeboru


FC Zubří B - TJ Sokol Horní Bečva - Fotbal

30.9.2017

15.00 hod utkání 9. kola okresního přeboru


Stolní tenis Zubří B - TJ Sokol Vsetín B

Sokolovna - 1.10.2017

9.00 hod utkání 2. kola regionálního přeboru družstev mužů ve stolním tenisu


Rezervace sportovišť

Sportovní hala

Sokolovna

Kuželna

Polyfunkční centrum

Aleš Opálka potřetí po sobě vítězem

3.7.2017

ObrázekPůvodně se měl pátý ročník tenisového turnaje ve dvouhře mužů O pohár starosty města Zubří uskutečnit před čtrnácti dny, ale počasí bylo proti. Sobotní počasí ale tenisové bylo! Po nočním dešti pokropené kurty, přes den mezi mraky vykukovalo sluníčko, teplota nad dvacet stupňů - prostě akorát tak na tenis. Letos se do turnaje přihlásilo jedenadvacet tenistů a Ti byli rozděleni do sedmi skupin, z nichž postupovali vždy dva nejlepší a dva nejlepší z třetích míst.

Dorazili všichni čtvrtfinalisté z minulého ročníku, až na Jarka Jurajdu, kterého do turnaje nepustila nemoc. Otázka zněla jasně - porazí někdo Aleše Opálku, který zvítězil v předešlých dvou ročnících? Ve skupině si dvakrát poradil se svými soupeři 6:2 a suverénně postoupil do osmifinále. Se skóre 12:1 a dvěma vítězstvími postoupili Martin Janča, Tomáš Válek a Robert Jurajda, ze třetích míst do play off postoupili Radek Vašek a Petr Petřek. Na výsledky základních skupin se můžete podívat zde.

Po odehrání zápasů v základních skupinách nás čekalo osmifinále. Někteří hráči se na něj posílili steakem či klobásou, někteří pivem či nealkem nebo jen krátkým odpočinkem. Nejvyrovnanější souboje o postup předvedly dvojice Jirka Ondřej, Petr Pavlíček a Robert Jurajda, Libor Pšenica. Překvapením bylo vypadnutí Tomáše Válka, který podlehl Pepovi Randusovi.

Ve čtvrtfinále musel o dvou postupujících rozhodnout až tiebreak. Petr Pavlíček držel překvapivě krok s Alešem Opálkou a až po boji Petr Matula podlehl Jirkovi Fiedlerovi. Vyrovnanějším zápasem semifinále byl duel mezi Liborem Pšenicou a Jirkou Fiedlerem, které skončilo vítězstvím Jirky poměrem 6:3. Ve druhém semifinále si celkem suverénně poradil Aleš Opálka s Martinem Jančou 6:1.

Krátce před pátou hodinou přišlo vyvrcholení. Více fanoušků měl na své straně Jirka, který chtěl přerušit vítěznou šňůru Aleše, ale ten neponechal nic náhodě. Hezký tenis s přesnými údery a parádními výměnami pro sebe po vítězství 6:1 rozhodl Aleš a dokonal tak tenisový hattrick. Výsledky play off zde. Závěr turnaje patřil tradičně dekorování nejlepších. Osm nejúspěšnějších převzalo ceny, které do turnaje věnovalo Město Zubří a Řeznictví Žabčík. O pohoštění se tradičně staral personál kavárny Tip café.

Dalším tenisovým turnajem bude 26. srpna již tradiční Zubří OPEN, kdy změří své síly nejlepší deblisté. Titul bude obhajovat pár Staňa Děcký, Mirek Skalík, kteří triumfovali již v roce 2015 a můžou tak dokonat hattrick stejně jako Aleš. 

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii